Błyskawiczny serwis SPIROMATIC

Błyskawiczny serwis SPIROMATIC

Spiromatic oferuje usługi polegające na montażu systemów silosowych i systemów dozowania oraz wszelkie usługi serwisowe dotyczące systemów przechowywania i dozowania produktów sypkich i płynnych.

Spiromatic zapewnia swoim Klientom 24-godzinny serwis telefoniczny, 24-godzinny serwis nadzoru automatyki wykonanych przez nas instalacji oraz serwis monterski zapewniający przybycie serwisanta w czasie poniżej 12 godzin (na terenie Polski). Szczycimy się faktem posiadania pełnego serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego na terenie większości krajów europejskich. Nasze systemy sterowania i kontroli posiadają oprogramowanie umożliwiające ich zdalny serwis oraz aktualizację oprogramowania.

Na terenie Polski serwis zapewniają serwisanci certyfikowani przez Spiromatic z fimy Bakery Multi Serwis. w przypadku zaistnienia nietypowej konieczności dodatkową, ciągłą dostępność serwisu zapewniają dodatkowo nasi serwisanci z terenu Czech oraz Belgii.

Wszystkie silosy i sprzęt za znakiem Spiromatic produkowane są w Belgii. Nasza filozofia serwisu opiera się o współpracę z doskonałymi partnerami we wszystkich krajach Europy, zapewniającymi nie tylko doskonałą obsługę klienta w językach lokalnych, ale także serwis montażowy oraz serwis posprzedażowy, gwarancyjny i pogwarancyjny. Nasi partnerzy we wszystkich krajach posiadają niezbędną wiedzę i doświadczenie, aby doradzić Państwu najlepsze rozwiązanie, oferują także autoryzowany przez Spiromatic serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz dostęp do oryginalnych części zamiennych.

Jeśli chcą Państwo skontaktować się z nami w sprawie serwisu, prosimy o kontakt emailowy na adres: info@spiromatic.com

CZYSZCZENIE SILOSÓW I INSTALACJI DOZOWANIA

Spiromatic oferuje usługę czyszczenia dowolnego typu silosów. Usługa dostępna jest tymczasowo na terenie Europy zachodniej, ale już wkrótce dostępna będzie także w Europie Wschodniej. Wykonana usługa czyszczenia potwierdzana jest odpowiednim certyfikatem jakościowym. Uwaga: od tej reguły istnieje wyjątek: nie wykonujemy czyszczenia ani nie certyfikujemy czystości silosów wykonanych z brezentu lub podobnych materiałów włókienniczych – w tym celu prosimy o kontakt wyspecjalizowane zakłady pralnicze.

MONTAŻ SILOSÓW I INSTALACJI TRANSPORTU I DOZOWANIA

Oferujemy także usługi polegające na montażu systemów silosowych i dozowania oraz wszelkie usługi serwisowe dotyczące systemów przechowywania i dozowania produktów sypkich i płynnych.

POMOC ON-LINE I TELEFONICZNA

Spiromatic oferuje swoim Klientom pomoc telefoniczną przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Po połączeniu z inżynierem dyżurnym otrzymuje się poradę na miejscu lub – po określeniu zapotrzebowania – osoba odpowiedzialna oddzwania do Klienta w najkrótszym możliwym czasie. Systemy elektroniczne Spiromatic są diagnozowane on-line o dowolnej porze dnia i nocy przez nasz dział automatyki pracujący również 24h/dobę.

24/7 ASSISTANCE

Zapewniamy serwis 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Jeśli Twój problem nie może zostać usunięty za pomocą rozmowy telefonicznej, natychmiast kierujemy naszych serwisantów do pracy w terenie.

kontakt – gorąca linia serwisowa
(w języku niemieckim, angielskim, niderlandzkim i francuskim),
24/h, 7dni w tygodniu:
+32/(0)9 381 87 10

Procedury korzystania z linii serwisowej nasi Klienci otrzymują po zakończeniu montażu instalacji.

Szczycimy się faktem posiadania pełnego serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego na terenie większości krajów europejskich. Nasze systemy sterowania i kontroli posiadają oprogramowanie umożliwiające ich zdalny serwis oraz aktualizację oprogramowania.

Na terenie Polski serwis zapewniają serwisanci Spiromatic. w przypadku nietypowej konieczności ciągłą dostępność serwisu zapewniają dodatkowo nasi serwisanci z Czech oraz Belgii.