Projektowanie i wykonawstwo

Projektowanie i wykonawstwo

Spiromatic oferuje kompleksową obsługę inwestycji. Począwszy od zaprojektowania systemu w oparciu o potrzeby Klienta, aż do transportu, montażu i uruchomienia oferowanych urządzeń Na życzenie Klienta oferujemy asystę produkcyjną umożliwiającą szybkie wdrożenie nowych urządzeń w firmie i szczegółowe przeszkolenie pracowników.

W firmie wydzielone są działy: projektowy, nadzoru wykonawczego oraz serwisu, dzięki czemu każdy projekt traktowany jest z wyjątkową pieczołowitością.

Każdy projekt realizowany przez Spiromatic nadzorowany jest indywidualnie przez menadżera projektu, odpowiedzialnego za całość realizowanych działań: od zaprojektowania, przygotowania, poprzez produkcję i montaż aż do uruchomienia kompletnego systemu. Dzięki takiemu podejściu nasi Klienci doceniają profesjonalizm i zaangażowanie inżynierów i monterów Spiromatic. Wielokrotnie nasi Klienci potwierdzają najwyższą jakość oferowanych prze Spiromatic usług – wielu z nich stale zamawia u nas nowe inwestycje, które realizujemy wspólnie we wszystkich stronach świata.